Najciekawsza Moja Karta ING z bolidem

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Wśród kart oferowanych klientom ING Banku Śląskiego w ramach usługi Moja Karta ING prawdziwym hitem okazały się karty z bolidem ING Renault.

Na pierwszym miejscu wśród najczęściej wybieranych wizerunków kart znalazł się bolid ING Renault F1 Team. Już od 5 miesięcy pozostaje niekwestionowanym liderem. Na dzień 26 września wydanych zostało 2.717 kart z bolidem. Dużym zainteresowaniem cieszy się nieprzerwanie wzór „Kosmos”, który został zamówiony już przez 1.180 osób. Pojawianie się wizerunku bolidu F1 nawet na kartach wspiera działania zwiększające świadomość marki ING. Z badań przeprowadzonych na zlecenie ING Nationale-Nederlanden przez 4P Research Mix wynika, że ING jest najbardziej rozpoznawalnym sponsorem Formuły 1 w Polsce.

Jednorazowa opłata za Moją Kartę ING wynosi 15 złotych, niezależnie od tego, czy zamawiana jest nowa karta, zmieniany wizerunek posiadanej karty debetowej, czy też zmieniane zdjęcie na Mojej Karcie ING. W ramach aktualnej promocji ING Bank Śląski oferuje posiadaczom Konta z Lwem Student Moją Kartę ING za darmo. Aby skorzystać z promocji należy ją zamówić do 18 listopada br. Kartę można otrzymać bez opłat pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej do końca roku.

Przygotowując własny wizerunek karty, klient ma do dyspozycji cały awers, na którym oprócz obrazka znajdzie się wyłącznie logo organizacji płatniczej oraz dane identyfikacyjne karty i jej właściciela. Wszystkie inne elementy zostały zamieszczone na rewersie karty. Tworząc kartę Klient może skorzystać z przygotowanej galerii gotowych wzorów lub wybierać dowolne zdjęcie z własnej kolekcji (np. ukochanego dziecka, czworonoga, czy zachodu słońca z ostatnich wakacji, ustalając jego kształt, format i położenie.

autor: ING Bank Śląski

Pożyczka gotówkowa

Comments are closed.