Obniżka oprocentowania kredytów hipotecznych w GE Money Banku

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

30 maja GE Money Bank wprowadza promocyjne warunki oprocentowania kredytów hipotecznych indeksowanych kursem franka szwajcarskiego

Bank obniża oprocentowanie kredytu we frankach szwajcarskich (CHF średnio o 0,25 punktu procentowego. Oznacza to, że kredyt hipoteczny w CHF w GE Money Banku można wziąć już od 2,75%. Obniżka dotyczy zarówno kredytów przeznaczonych na cele mieszkaniowe, jak i na spłatę innych zobowiązań finansowych oraz na realizację dowolnych potrzeb konsumpcyjnych klientów.

Nowe, niższe oprocentowanie kredytów hipotecznych GE Money Banku oznacza realne obniżenie miesięcznej raty - na przykład, przy kredycie na 30 lat w wysokości 300 000 zł, rata miesięczna maleje o około 50 zł. W perspektywie 30 lat może to oznaczać oszczędność nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Obniżenie procentowania kredytów hipotecznych indeksowanych kursem CHF to już druga propozycja GE Money Banku w ciągu ostatnich kilku tygodni.

W kwietniu bank wprowadził kredyt hipoteczny z możliwością odroczenia spłaty kapitału o 10 lat od momentu uruchomienia kredytu, dzięki czemu rata kredytu hipotecznego może być w tym okresie niższa nawet o 30%. Oferta jest dostępna dla kredytów udzielanych w złotówkach i skierowana jest do osób, które chcą przeznaczyć kredyt na realizację swoich planów mieszkaniowych lub na spłatę innych zobowiązań finansowych. 10 lat to najdłuższy dostępny w Polsce okres karencji w spłacie kapitału.

Nowa oferta obniżonego oprocentowania kredytów będzie szeroko reklamowana w mediach - telewizji, dziennikach ogólnopolskich i regionalnych, oraz w Internecie. Kampania reklamowa rozpoczyna się 30 maja i potrwa przez kilka tygodni. Kampanię przygotowała Gruppa66 Ogilvy, natomiast wyboru i zakupu mediów dokonał Dom Mediowy Media Direction OMD.

Letnia kampania reklamowa kredytów hipotecznych GE Money Banku będzie również wykorzystywała rozpoznawanego i lubianego Pomysłowego Dobromira.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi od 3,12% do 7,34% w CHF i od 5,77% do 9,74% w PLN.

autor: GE Money Bank

Pożyczka chwilówka

Comments are closed.